2012 m. lapkričio 13 d., antradienis

Mini kepurė, megzta adatomis.

Valio!!!!! Grįžau prie savo mini pasaulio ir užbaigiau antrą rimtesnį darbą - miniatiūrą (pirmas štai čia).
Beeeeet..... Jo šiandien nerodysiu :P Parodysiu kiek vėliau :)
O šiandien apie mezginius.
Siuvimo siūlu ir adatom mezgiau dryžuotą kepurę vienam savo mažyliui. Beje, jeigu kas nori išmokti megzti realaus dydžio kepures, ryt bus pirmas užsiėmimas, daugiau info - štai čia. O jeigu atsiras tokių pat ligonių- miniatiūros mylėtojų, kaip aš, galit ryt drąsiai ateiti megzti tokio pat dydžio , kaip štai šioje nuotraukoje, kepurės. t.y., mini mini :)

Patį kepurės savininką jau rodžiau - tai mini meškiukas, gimęs jau turbūt prieš gerą pusmetį :) Štai taip pasipuošė mano mažylis :) O jeigu kas nori išmokti kurti panašius, tik kiek didesniu kolekcinius mini meškiukus, kviečiu susitikti penktadienio vakare, daugiau info štai čia :) Kartu susipažinsite ir su šiuo mano mažyliu :)
12 komentarų:

 1. Vau... Pagarba... Aš kartais mėgstu pažaisti su smulkmenomis, bet kepurių su adatomis tikrai nemezgu... Lauksiu nesulauksiu, kada šis mažylis atsisės ant savo lovelės (spėju, kad ji buvo jam skirta) ir visus čia skaitančius išvers iš kojų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. :D Dekui uz komentara. Aha, lova ta jam :)Greit parodysiu viska kartu

   Panaikinti
 2. Natalija, tu varai mane is proto su miniatiurkomis!!! :D Zaviuosi tavo kantrybe ir ismintimis!!!!
  Lauksiu galutines kompozicijos...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokio fainumo kepuryte!! na istikro nebeliaupsinsiu taves, nes ir taip puikiai zinai, kad sioj srity esi nereali, tad man truksta jau zodziu... zaviuosi labai labai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aciu labai, man visuomet malonu, kad uzeini ir ne tik pasiziurineji, bet ir parasai maloniu zodziu :D

   Panaikinti
 4. Tikiuos kitasyk jau ir pirstuotas pirstines adatom megztas cia rasiu :D Ka jau cia kepures.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveiki Natalija,
  Tai yra puikus. Jis visada stebina mane, kad kiekvienas gali nėrimo, kad mažos ir vis dar gali būti tikslios ir išsamios.
  nuostabus darbas.
  Didelis apkabinti,
  Giac

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš tai galiu tik pasakyti JETIAU JETIAU kaip širdelė lydosi žiūrint į tokius tavo kūrinėlius NEREALU....labai labai gražu....jau artėja kalėėėėėdos ujeeee :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš apstulbusi nuo tokio grožio :) be žado žavimės susėdę, jau kokio meilumo tas meškutis , o jau kepurytės mažumas, lenkiu galvą prieš tas kuriančias rankas :)

  AtsakytiPanaikinti