2012 m. gegužės 22 d., antradienis

Sagė "Gerbera".3 variantai

Keliaujam toliau ... link mugės. O toliau - gėlės, kurių,turbūt, daugiausia :) 

Pradėsiu nuo gerberų. 

Nunėriau 3 panašias, tik spalvos - kitos. Ir džiaugiuosi, kad tiek. Nes besikankindama, kaip čia tą viduriuką padaryti kuo panašesnį į tikrą ir dar kad tie kutai neišsipešiotų, radau būdą tai įgyvendinti :) 
Kote ir lapo pakraščiu - viela, tad galima kiek pakeisti sages :)

 

Apie darbo procesą...
Į googl'ą įvedu norimo objekto žodį, pvz., gerbera, ir išsirenku pačią pačiausią nuotrauką. Tiesa, gerberos buvo nertos iš natūros :) Ir neriu. Ardau ir neriu vėl. Nesinaudoju internetinėm  arba žurnalų schemom. Žinoma, panašumų visada yra ir bus, bet bent jau parodai sagės nėriau būtent taip. Tik plaukų segtukus puošiau daugiausia gėlėm, nertom pagal svetimas schemas. 
Tad darbai - autoriniai :)

12 komentarų:

 1. Puiki idėja ir kaip visada kruopštus, apgalvotas iki paskutinio siūlelio išpildymas :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Uj, kokios gražuolės... :) Į saulėgrąžas man panašios... O ten, kur saulėgrąžos, ten jau aš tirpstu... ♥

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dievinu gerberas :) Labai gražios gavosi jūsų gėlės :) Tik asmeniškai aš norėčiau - ryškios raudonos arba švelniai rožinės :) Na, bet čia mano spalviniai norai :D
  Dar kartą giriu auksarankę :) Man taip patinka šitas blogas ir jūsų darbai, kad net šiąnakt sapnavau kaip susiruošiau adatėlėmis nerti, tik vat nemačiau ką, tiesiog sapne labai įdėmiai studijavau jūsų blogo nuotraukas ir mėginau kažką narplioti pati :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aciu :)Mano spalviniai norai irgi panasus, nunersiu ir raudonu su roziniais, laiko pritrukau :D Norejau visokiu, bet labai jau daug darbo su tokiom gelem, kol ta viduriuka padarai. Nors taip gal ir neatrodo :)

   Panaikinti
 4. O gyvai šitie grožiai dar nuostabesni ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aciu :) O cia ta pati Egle, kuri nuostabias ir tobulas kudikiu kepuraites mezga ?

   Panaikinti