2011 m. balandžio 6 d., trečiadienis

Gėlių medžiai

Apie pažadą, kurį vakar minėjau...
Scrapping.lt forume, kai vyko štai šis
iššūkio konkursas patriotiškumo tema , kuris pradžioj buvo be jokio prizo, pasisakiau, kad paruošiu jį. Ir dar Eglė pasiūlė savo dovaną (veltus tapukus), kuri man nerealiai patiko. Pagalvojau, kad vienam konkursui dvi rankų darbo dovanos... prabangu :P Ir paprašiau organizatorių, kad mano dovaną atidėtų kitam konkursui (jis netrukus turi vykti).
O ką gi aš galiu pasiūlyti? Sugalvojau nunerti detalių. Gi ne visos moka nerti, o ir kai turi jau ruošinukus-nėrinukus po ranka - visai kitas dalykas. Todėl tikiuosi, kad dovana tiks :P Ir tie vakarykščiai lapeliai - taip pat keliaus į prizo dėžutę.
Rodausi dar. Ir tai bus ne viskas. Fotiko batareikos nusėdo, tai visko nenufotografavau....
Keletas "Gėlių medžių". Pirminė mintis tokia ir buvo - nunerti kuo daugiau gėlių. Bet gi nesugebu prie pirminių planų apsistoti... tad ir lapelių bus :P
"Mėlynai - baltai- kreminis medis" "Svajokliškas medis" " Trilapis medis :P "

9 komentarai:

 1. mmmmm kaip kažkam pasiseks gauti tokį prizą :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. nerealus priziukas :) man su nerimu nekas, tai tokius grozius tureti tikras malonumas ir fainumas kazka kuriant ;) Nu saunuole tu :) tikrai super dovana ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikiai :))) Labai labai ačiū tau už busimą prizą ;) Gėlių medžiai ypatingai pavasariški :)))) O konkursas startuos antroje balandžio pusėje, tad visus norinčius laimėti, prašome dairytis info ir dalyvauti scrapping.lt konkurse :)))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mazojira, Zivi, Sypseniki, dalyvaukit konkurse ir gaukit :P
  Aurelija, jau supakavau. Veliau idesiu nuotrauka :P

  AtsakytiPanaikinti
 5. dairysiuosi, dalyvausiu...pamilau tuos medzius :O :o...ypac rudeninius ankstesniam irase. Jei nepasiseks laimeti tai 'liftinsiu' ir uzsiimsiu juos pasigaminti.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Irma, butinai dalyvauk :)
  O jeigu nepasiseks, galesiu nerimo schema atsiusti (reik ja iskart ir nupiest, kol nepamirsau, kaip neriau :P)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nuostabus prizas! Net neišsirenku, kas patinka labiau: gėlių ar lapų medis, visi variantai ir spalvos labai labai!!!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nuostabūs medžiai:) Labai gražai papuoštu kokią pagalvėlę (aš, kaip neskrebukininkė, tai man kiti panaudojimai aktualūs:D)

  AtsakytiPanaikinti